Ostmise tingimused

Tere tulemast

Enne selle veebipoodi kasutamist peate tutvuma allpool toodud müügi- ja kasutustingimuste üldtingimustega.

Tellimistingimused kehtivad canasuc.eu veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja DaG Interior studio OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis (EV) kehtivad võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja teised EV vastavad õigusaktid.

Kõik veebipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Arveldamise valuutaks on EURO.

Ostukorvi hinnale lisandub transporditasu.

Tellimuse kinnituseks saabub sisestatud e-posti aadressile e-kiri vastava sisuga.

Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes ja müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel.

Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.

Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel E−R 9.00−16.00. Nädalavahetusel ja riigipühadel saabunud tellimustega tegeleme kohe esimesel tööpäeval taas.

Kaupade tarne toimub ainult Eesti Vabariigi piires. Teistesse piirkondadesse tarnimiseks võtke meiega ühendust.

Veebipoes sooritatud tellimuse komplekteerime  2 tööpäeva jooksul ja anname selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele. Nädalavahetusel ja riigipühadel saabunud tellimustega tegeletakse tööpäevadel. Tarneaeg transporditeenusega on 2-5 tööpäeva. Tarne muutustest on tarnija kohustatud tellijat koheselt telefoni teel teavitama.

Tellimusest loobuda ja tooted tagastada saab 14 kalendripäeva jooksul toodete kättesaamisest vastava avalduse alusel.

Tellimusest loobumise ja toodete tagastuse avaldus saata emailiga aadressile canasuc@canasuc.eu. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.

Tellimusest loobuda ja tooted tagastada on õigus juhul, kui tooted on kasutamata ja rikkumata, sh originaalpakendis ja hoiustatud ning transporditud tootele arve-saatelehel toodud tingimustel (k.a. temperatuur).

Tagasimaksed, mida müüja teostab vastavalt käesolevatele tingimustele, tehakse 7 tööpäeva jooksul alates tellimuses kindlaks määratud üleandmise kuupäevast. Tagasimaksed tehakse ostja samale arvelduskontole, millelt tellimuse eest tasuti.

Juhul, kui ostja on tellimusest taganenud ja tagastatud tooted on nõuetekohased, tagastab müüja ostjale tellimuse maksumuse ilma kohaletoimetamise tasuta 7 kalendripäeva jooksul toodete tagasivõtmisest.

Pretensiooni saab esitada e-postiaadressile: canasuc@canasuc.eu. Pretensioonis tuleb märkida kliendi nimi ja kontaktandmed, pretensiooni esitamise kuupäev, tootel ilmnenud puudus ja esitatava nõude sisu ning lisada ostu tõendav dokument.